ÜRÜN GRUPLARIMIZ

PİMAK PROFESYONEL MUTFAK LTD. ŞTİ.
  • Copyright © 2021
  • Her Hakkı Saklıdır.

0850 480 80 84

TEŞEKKÜR
EDERİZ

30. YILIMIZ

Pimak ailesi olarak değerli müşterilerimize ve iştirakçilerimize teşekkür ederiz. İşimize nitelik ve değer ekleyerek hep birlikte olmak ve kalmak dileğiyle...

PİMAK PROFESYONEL MUTFAK LTD ŞTİ.

1993 yılından bu yana yılların tecrübesi ve 28 yıllık başarı öyküsü ile yemek servisi sektörünün öncü firmaları arasında yer almayı başarmıştır. Profesyonel Mutfak çeşitleri, tasarım farklılıkları, kalite ve satış sonrası hizmetleri ile Türkiye'nin saygın markaları arasında yer alarak endüstriye katma değer sağlamaktır ve yeni açılımlar yaratmaya devam ediyor.
---------
Geçtiğimiz 29 yılda mutfak ekipmanı endüstrisinde rakipsiz bir deneyim oluşturduk. Müşterilerimize en yakın rakibimizden yaklaşık 5 kat daha fazla 800 farklı türde yemek servisi ekipmanı ile yardımcı olduk. Bu, dünyanın her yerindeki operasyonlarınıza en yeni ekipmanı ve en iyi uygulamaları getirebileceğimiz anlamına gelir. Günümüzde ekipman üretimi her zamankinden daha fazla rehavet gösteriyor. Değişimin hızı amansız. Ve sadece en uygun olanlar hayatta kalır ve gelişir. Satış sonrası kaliteli hizmet ağımızdan yararlanmalarını sağlamak için dünya çapındaki müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için küresel ayak izimizi oluşturduk. Satış sonrası kaliteli hizmet ağımızdan yararlanmalarını sağlamak ve uluslararası müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için var gücümüz ile çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu nedenle, profesyonel mutfak ekipmanları, soğutma ekipmanları, çamaşırhane ekipmanları, ocaklar, ekmek kızartma makineleri, servis arabaları, yoğurma makineleri, et kıyma makineleri veya shawarma ve tavuk ızgara makineleri arıyorsanız, Türkiye'deki tesislerimizden her biri daha hızlı ve daha düşük bir fiyat etiketi ile dünyanın her yerinde projenize sorunsuz bir şekilde başarıyla başlayabilirsiniz. 

Dünyanın neresinde olursanız olun ihtiyacınız olan her şeyi teslim edebiliriz.

Kilometre Taşlarımız

Sertifikalarımız

ISO 9001
HYB
TSEK

Sicil Bilgilerimiz

Ünvan Pimak Profesyonel Mutfak Ltd. Şti.
Vergi Dairesi Numarası 7290056391 KASIMPAŞA
Sermaye 8.100.000,00 TL
Sicil No 304166/0
Tescil Tarihi 01/10/1993
Meslek Grubu 58 METAL ÜRÜNLER MUTFAK EKİPMANLARI
Nace No 47.59.06
Faaliyet Yeri İSTANBUL