0212 613 20 70

info@pimak.com

ÇALIŞMA SAATLERİ   08:00 - 17:30

KURUMSAL
Anasayfa Hakkımızda

TARİHÇE

1991 yılından bu yana, yılların tecrübesi ve 24 yıllık başarı hikayesi ile endüstriyel mutfak sektörünün lider firmaları arasında olmayı başaran Pimak Profesyonel Mutfak ürün çeşitliliği, tasarım farklılıkları, kalite anlayışı ve satış sonrası hizmetleri ile Türkiye nin saygın markalar arasında yer alarak sektöre katma değer sağlamaya ve yeni açılımlar yaratmaya devam ediyor.

 

Tüketici odaklı yaklaşımı ile sektörün ihtiyaç ve beklentilerini her noktada ürünlerine ve hizmetlerine en iyi şekilde yansıtan Pimak, Endüstriyel Mutfak sektöründe yeni eğilim ve trendleri öngörerek tüm üretim ve hizmet süreçlerini sürekli geliştiriyor. Yenilikçi çizgisi ile modern üretim ve pazarlama anlayışını sektördeki deneyimi ile birleştiren Pimak, aynı zamanda Endüstriyel Mutfak sektöründe standartları sürekli yükseltmeyi hedefliyor.

 

PİMAK Profesyonel Mutfak olarak müşteri taleplerine daha hızlı ve kaliteli hizmet verebilmek için fabrika alanlarını büyütüp üç birime ayırmıştır.

1. Bölümde Piliç Makinaları imalatı
2. Bölümde Hamur Makinalar & Mutfak Tezgahları ve Dolapları
3. Bölümde Hertürlü Mutfak Ekipmaları ve Market Dolapları imalatı vardır.
 

Müşteri memnuniyeti firma olarak bizlere geleceğe güvenle bakmak, müşterilerimize karşı hizmetimizi kusursuz ve eksiksiz yapmaktır. Amacımız Kaliteden ödün vermemek, büyümektir…

vision

MİSYONUMUZ

Endüstriyel mutfak sektöründe, müşterinin bugünkü ve gelecekteki beklentilerine en uygun, ürün, proje ve hizmeti sunarız.

vision

VİZYONUMUZ

Müşteri Beklentilerini maksimum seviyede karşılamak, hizmette süreklilik temin etmek. Topluma ve çevreye değer sağlamak.

DEVAMI

Kalite Politikası

İşletmemizin amacı, müşterilerin gereksinimlerini, beklentilerini tatmin edecek kalitede ürün ve hizmetleri sunarak payını ve rekabet gücünü arttırmaktır.  Bu amacımızı, çalışanlarımızın sürekli gelişmelerine olanak sağlayarak, müşteriye duyulan saygının, ona sunulan hizmetin kalitesiyle doğru orantılı olduğunu kabul ederek ve karlılığımızı çalışanlarımızla paylaşarak başaracağız. Günün değişen koşullarına bağlı olarak kalite politikamızı gözden geçirecek, firmamızı sürekli iyileştirecek, gerekli olduğunda değişiklikleri yapacak ve aldığımız kararların takipçisi olacağız.  Hedeflerimize ulaşmak, kalite düzeyimizi gelişen teknoloji ve müşteri beklentileri doğrultusunda iyileştirmek için tüm bölümlerin aktivitelerinde Kalite Yönetim Sisteminin gereklilikleri esas olacaktır.

Oğuz Akkaya

Genel Koordinatör

 

Firma Sicil Bilgileri

Ünvan Pimak Profesyonel Mutfak Ltd. Şti.
Vergi Dairesi Numarası 7290056391 KASIMPAŞA
Sermaye 3000000 TL
Sicil No 304166/0
Tescil Tarihi 01/10/1993
Meslek Grubu 58 METAL ÜRÜNLER MUTFAK EKİPMANLARI
Nace No 47.59.06
Faaliyet Yeri İSTANBUL

Bizi Arayın 0212 613 20 70

Bizi Arayın 0212 613 20 70

Ziya Gökalp Mah. İkitelli Organize Sanayi Bölgesi 10. cadde Atatürk Bulv No: 112/4 Başakşehir İstanbul / Türkiye
0212 613 20 70
+90 212 613 20 70
info@pimak.com

E-KATALOG

Ürünlerimiz ve diğer bilgilendirmelerimiz için E-Kataloğu inceleyiniz

Sitedeki resim ve içerikler izinsiz kopyalanamaz.

Copyright 2019 ® Pimak Profesyonel Mutfak

E-BÜLTEN ABONELİĞİ